czwartek, 13 maja 2010

złote myśli Carterfold

Dzisiejszy post to zbiór moich przemyśleń. Jak zapewne wszystkim wiadomo, prowadzę konto na youtube, mam prawie 800 widzów i zrobiłam dla Was mini konkurs komentarzowy. Nawet nie wiecie ile radości daje mi fakt, iż udało mi się sklecić kolejny film i spokojnie wgrać go do Internetu. Uwielbiam Wasze komentarze, niektóre rozbawiają mnie do łez, a inne swoim przesłaniem nie dają mi zasnąć. Youtubowanie nigdy nie dałoby mi tyle radości gdyby nie Wasza obecność.
Co do konkursu komentarzowego… Bardzo dziękuję wszystkim za udział (macie czas do 19 maja), mam już ponad 200 „zgłoszeń”… tylko jedna jedyna rzecz, która mnie denerwuje to, to że niektórzy spamują!
Na początku chciałam się zlitować i zaliczyć te osoby (jako pojedyncze głosy), ale stwierdziłam, że chcę aby było uczciwie. W końcu sama nigdy nie spamuję i tego samego oczekuję od widzów… Osoby nieuczciwe będą ignorowane (z bólem serca to piszę).
Jeśli chodzi o samą stronę youtube, to moim zdaniem zmieniła się na gorsze. No przyznajcie sami, czy dopuszczalnym jest aby występowały błędy, kiedy chcecie zamieścić komentarz pod ulubionym filmikiem???
Hmm… jeszcze jedna sprawa, już najmniej istotna:] postanowiłam, że podpowiem Wam jak czytać mój Nick CARTERFOLD. Więc poprawne będzie przeczytanie go następująco: Karterfold- łatwo i bezboleśnie :] Co oznacza? Przyznaję, ma on tylko wyglądać i nie ma żadnego głębokiego i logicznego przesłania :P
To by było na tyle, co do przemyśleń dnia :] zapraszam na mój kanał yt i twittera (linki po prawo) trzymajcie się ciepło, Paaa!
mały Adowy pin up :D

2 komentarze:

  1. Taaaa... spam pod konkursami jest najbardziej irytujący. Czasami jednak przez błąd YT komentarze się powielają. Sama ponad pół godziny w nużący sposób musiałam wszystko sprzątać. Irytujące. Buziaki kochana

    OdpowiedzUsuń
  2. ; *

    szuperr zdiąątkoo .x p

    OdpowiedzUsuń